Zahradní houpací křeslo ASKILI antacit, dokonalá relaxace v sedě!

Zahradní houpací křeslo ASKILI je ideálním místem pro relaxaci v zahradě. Díky svému designu dokáže ASKILI přinést kousek luxusu do každé zahrady. Křeslo se snadno a jednoduše zavěsí na kovovém rámu, který je součástí balení.

Hnědo-antracitová barva houpacího křesla ASKILI ztělesňuje moderní styl a dokonale ladí s barevnými kombinacemi zahrady. Kromě estetické hodnoty má zároveň vysokou nosnost a snese váhu až 120 kg.

Kovový rámeček zajistí pevnost a stabilitu

Rámeček z hliníkového kovu je velmi lehký, ale zároveň pevný a stabilní. Díky tomu ho lze snadno přemístit na jiné místo v zahradě, když bude zapotřebí. Rámeček má jednoduchý systém sklápění a složení, který zabezpečuje snadné uskladnění v zimním období.

Pro lepší stabilitu je kovový rámeček vybaven ochranným povlakem, který zabraňuje poškrábání a korozi. Ten také prodlužuje životnost kovového rámečku a udržuje ho v dobrém stavu. Rámeček se skvěle hodí jak pro venkovní tak pro vnitřní použití.

Houpání pro dokonalou relaxaci

Závěsné houpací křeslo ASKILI umožňuje dokonalou relaxaci těla i mysli. Pohyb křesla nahoru a dolů vám zaručí pohodlnou a bezpečnou jízdu, kterou si budete užívat každou minutu. Díky tvarovaným sedákům a opěrkám máte v houpacím křesle optimální podporu pro vaše tělo.

Přejděte k nám na skvelynabytek.cz, kde si můžete zakoupit zahradní houpací křeslo ASKILI antacit za výhodnou cenu. Určitě se nebudete nudit a budete si moci užívat dokonalou relaxaci.

Zahradní houpací křeslo ASKILI antacit

Houpací křeslo ASKILI je nejen krásným designovým kouskem pro každou zahradu, ale také dokonalým místem pro relaxaci. S jeho pomocí se snadno a rychle uvolníte od stresu a napětí. Dejte si na chvíli pauzu a užívejte si okamžiků strávených ve vaší zahradě s tímto dokonalým houpacím křeslem.