Woody: Luxusní postel z masivního dubu Amia ve velikosti 180 x 200 cm

Stylová postel Amia zaujme na první pohled svým vzhledem. Surové zpracování z masivních kusů dubového dřeva dodává posteli na originalitě. Díky zaobleným rohům a zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Amia nadčasový vzhled.

Pro nejlepší povrchovou úpravu byl použit přírodní olej, který je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc. Postel disponuje certifikací FSC.

Zdravý spánek díky kvalitě

Postel Amia je vyrobena z kvalitního a přírodního materiálu. Díky tomu nabízí vynikající podporu pro váš zdravý spánek. Dřevěný rošt, který je součástí dodávky, umožňuje správnou ventilaci matrace, čímž se snižuje riziko vzniku plísní a bakterií.

Péče o postel

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Přemýšlíte o změně vzhledu vaší ložnice? Vyzkoušejte . Navštivte Crosta.cz a objednejte si tuto originální postel ještě dnes!

Postel Amia z masivního dubu

Stylová postel Amia zaujme nejen svým vzhledem, ale také kvalitou. Poskytne vám zdravý a pohodlný spánek a bude královnou vaší ložnice. Neváhejte a objednejte si postel Amia z masivního dubu ještě dnes!