Umyvadlo Duravit Luv – moderní designová deska s otvorem pro baterii a bez přetoku v rozměru 60×40 cm


Umyvadlo Duravit Luv – moderní designová deska

Úvod

Umyvadlo Duravit Luv je moderní a designová deska, která přináší do koupelny celkově příjemný a přirozený dojem. Její rozměry jsou 60×40 cm a výška činí 14 cm.

Rozměry umyvadla

Umyvadlo Duravit Luv je umístěno na desce s otvorem pro baterii a bez přetoku. Jeho šířka činí 60 cm, hloubka je potom 40 cm a výška je 14 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu koupelen, kde je dostatek místa pro umístění tohoto neuvěřitelně stylového umyvadla.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, Umyvadlo Duravit Luv je věrný design. Jeho čisté linie, jednoduchá a dokonalá rovnost designu a celková estetika, dělají z tohoto umyvadla jedno z nejlepších na trhu. Kabelka a dekorace v koupelně, společně s tímto desingovým umyvadlem, jsou naprosto dokonalé.

Balení

Umyvadlo Duravit Luv je dodáváno v balení včetně keramické krytky odpadu, bez sifonu a baterie. Montážní sada je ale součástí balení, takže instalace tohoto umyvadla bude snadná a velice jednoduchá.

Závěr a odkaz na produkt

Je bezpochyby jasné, že Umyvadlo Duravit Luv je výjimečně dokonalé umyvadlo. Jeho stylový vzhled a designová estetická krása je velmi příjemná, v koupelně působí velmi jednoznačně a pohodově a určitě z něj budete mít výhody. Pokud vás tento produkt zaujal a chtěli byste si ho objednat, navštivte tento odkaz tady a objednejte si tento stylový kousek do své koupelny ještě dnes.

Umyvadlo Duravit Luv

Koupelna s Duravit Luv umyvadlem

Neváhejte a investujte do kvalitního a především stylového umyvadla, které bude věrností svému designu a navíc bude vysoce funkční. Uvidíte, že po jeho zakoupení budete maximálně spokojeni s výběrem.