Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý – Stylový kousek pro vaši obývací pokoj

Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý je klasický televizní stolek, který je vhodný i pro velké televizní obrazovky se dvěma skříňkami a středovou policí. Tento stylový kousek poskytuje dostatek prostoru pro potřebnou elektroniku a doplňky k televizi. Pokud hledáte praktický a zároveň elegantní televizní stolek, může být ASIR RETRO ořech tmavý tou správnou volbou pro váš obývací pokoj.

Použití kvalitních materiálů

Použití kvalitních materiálů zajišťuje dlouhodobou životnost a bezproblémovou údržbu. Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý je vyroben z 100% melaminem potažené dřevotřísky, což zajišťuje odolnost proti poškrábání a snadnou údržbu. Díky tomu si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Rozměry a vlastnosti

Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý má rozměry 180 x 48,6 x 35 cm. Tloušťka materiálu je 18 mm, což zajišťuje dostatečnou pevnost a stabilitu. Středová police má rozměry 56,5 x 15,7 cm a nohy měří 15 cm. Díky těmto vlastnostem je televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý vhodný pro většinu obývacích pokojů a interiérů.

Stylový design

Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý se pyšní stylovým designem, který ztělesňuje klasickou eleganci. Jeho ořechová barva se skvěle hodí k ostatním nábytkovým kouskům v obývacím pokoji a vytváří harmonický celkový dojem. Pokud hledáte televizní stolek, který bude nejen praktický, ale i elegantní, může být ASIR RETRO ořech tmavý tou nejlepší volbou.

Dostatek úložného prostoru

Jednou z největších předností televizního stolku ASIR RETRO ořech tmavý je jeho dostatek úložného prostoru. Díky dvěma skříňkám a středové polici máte dostatek místa pro uložení vaší elektroniky, knih, filmů a dalších doplňků. Pokud tedy hledáte televizní stolek, který vám umožní ukládat věci a současně bude vypadat stylově, ASIR RETRO ořech tmavý může být tou nejlepší volbou pro vás.

Odkaz na nákup

Pokud vás zaujal televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý, můžete ho zakoupit na stránkách interierio.cz. Na této stránce najdete nejen tuto, ale i mnoho dalších zajímavých nábytkových kousků pro váš domov.

ASIR RETRO ořech tmavý

Závěr

Televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý je praktický, elegantní a funkční kus nábytku, který vám poskytne dostatek úložného prostoru a bude skvěle vypadat v každém interiéru. Díky použití kvalitních materiálů se jedná o nábytek s dlouhou životností a snadnou údržbou. Pokud tedy hledáte televizní stolek, který splňuje všechny vaše požadavky, určitě se zaměřte na televizní stolek ASIR RETRO ořech tmavý.