Talíř Gwayi od KARE Design: Výrazný kousek pro stylovou tabuli

Jste milovníkem originálních a krásných talířů? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip! Talíř Gwayi od KARE Design je výrazným kouskem, který upoutá pozornost a udělá ze vaší tabule zajímavé místo. Talíř má krásný vzor, ze kterého vám bude přecházet zrak. Jeho průměr činí 26 cm, což ho činí dostatečně velkým na to, aby na něm mohlo být podáváno různé pokrmy.

KARE DESIGN Talíř Gwayi Ø26 cm

Jak již bylo zmíněno, talíř byl navržen firmou KARE Design, která je známá svými výraznými a originálními designy. Talíř je vyroben z porcelánu a je vhodný pro použití v mikrovlnné troubě. Pokud po večeři nebudete mít sílu umývat nádobí ručně, nemusíte se ničeho obávat, talíř se dá totiž mýt v myčce nádobí.

Talíř Gwayi od KARE Design

Talíř může být použit nejen k servírování jídel, ale také jako okouzlující dekorace na vaší tabuli. Zkrátka si s ním můžete dělat, co se vám zlíbí. A jestli máte rádi, když se vaše talíře hezky sladí, nemusíte si s tím lámat hlavu. KARE Design nabízí celou řadu dalších doplňků se stejným designem jako má talíř Gwayi, takže si můžete pořídit třeba celý servis.

Tak neváhejte a přidejte si kus neokoukaného a originálního nádobí do své sbírky. S talířem Gwayi bude vaše tabule vypadat ještě stylověji!