Šik způsob, jak si užít venkovní prostor: Šedý zahradní lounge set pro 4 osoby z umělého ratanu Bonami Selection

Vyhraďte si nějaký čas a pozvěte své přátele na zahradní party. Není nic krásnějšího a příjemnějšího, než strávit pohodový víkend s rodinou a nejbližšími lidmi. Aby vám to jen tak neuteklo, dopřejte si pohodlí zahradní sestavy. Měkké polstrování, prostorné pohovky a svěží vzhled vám přináší Bonami Selection se svým Šedým zahradním setem z umělého ratanu pro 4 osoby z kolekce Kopervik.

Doplňte svou zahradu o pohodlnou zahradní sestavu – Bonami Selection

Tento zahradní nábytek nejen, že vám dodá pocit domova, ale také pohodlně a jednoduše se s ním manipuluje. Šedý zahradní lounge set pro 4 osoby z umělého ratanu z kolekce Kopervik má následující rozměry:

Pohovka – 173 x 68 x 69cm,

Dlouhá podnožka: 105 x 58 x 30cm,

Krátká podnožka: 58 x 53x 30cm.

Díky této zahradní sestavě si užijete dlouhé a klidné letní dny bez přemýšlení o tom, kde se sezenete. A pokud budete chtít svůj zahrádkový prostor obohatit o další doplňky, jako jsou květinové hnízda a květináče, najdete i ty na stránkách Bonami Selection.

Chytrý nápad pro zahrádku

Pokud hledáte nápad na jak si užít krásné venkovní prostory, máme pro vás tip. Podívejte se na www.skvelynabytek.cz/produkt/sedy-zahradni-lounge-set-z-umeleho-ratanu-pro-4-kopervik-bonami-selection. Tato zahradní sestava s pohodlnými polštáři a odolným úpravou proti povětrnostním vlivům, získává na oblíbenosti mezi zahrádkáři a rodinami.

Záznam o zahradní sestavě najdete na webové stránce Bonami Selection. Najdete zde fotografie zahradní sestavy, popisy jednotlivých kousků a také možnost si sestavu navštívit v kamenném obchodě. Vyberte si svůj favorit a užijte si pohodlí vlastní zahrádky.

Zahradní party s luxusním stylem

Zahradní sestava je dnes již velmi oblíbená mezi lidmi, kteří si chtějí užít luxusní zahradní party s chutí na pizzu a čerstvé nápoje přímo z venkovního baru. Tento zahradní set bude dodávat vaší zahradě eleganci a luxusní servis. Zahradní sestava z kolekce Kopervik má moderní série tvarů a pohodlné polstrování, což ji dělá vhodnou pro lidi všech věkových kategorií.

Proto, když si budete chtít strávit čas se svými nejmilejšími, určitě se snažte vytvořit pohodlné a stylové prostředí pomocí Šedého zahradního setu z umělého ratanu pro 4 osoby. Najděte své oblíbené místo v zahradě a nechte se rozmazlovat krásou venkovního prostoru.

Šedý zahradní lounge set

Závěr

Jsou to tyto detaily, které dělají venkovní prostor jedinečným a krásným místem k relaxaci a odpočinku. Doufáme, že jsme vám pomohli vybavit svůj venkovní prostor kvalitní a pohodlnou zahradní sestavou, která vám dodá pohodlí a styl celému prostoru. Nezapomeňte, že v každém kousku může být kousek života a radosti.