Šedá rozkládací rohová pohovka Mesonica Munro 308 cm – levá verze

Stylová rohová pohovka Mesonica Munro vás na první pohled uchvátí svým pohodlím. Značka Mesonica vytvořila dokonalou kombinaci šarmu a užitku tím, že ji doplnili o pohodlnou matraci na spaní, díky které můžete z pohovky vytvořit příjemné místo jak pro vaše hosty, tak i pro každodenní spánek.

Kvalitní čalounění a odolné materiály

Kvalitní italské čalounění strukturovanou látkou Brill šedé barvy je nejen příjemné na dotek, ale také odolné, díky Zero Spot systému. Navíc je velmi snadné čištění.

Unikátní design s funkcí pro spaní

Dřevěná podnož je subtilní a tak nenarušuje celkový design pohovky. Jedinečným prvkem je jistě designové prošívání po obvodu pohovky, které vynese pohovku o úroveň výš. Díky rozkládací funkci je tato pohovka velmi unikátní a splní přání mnoha lidí, kteří potřebují mít k dispozici kvalitní lůžko pro hosty.

Doba výroby a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si při objednávání pečlivě ověřte, zda je pohovka kompatibilní se vaším interiérem a zda je pro vás cena odpovídající.

Fotografie jsou pouze ilustrační

Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva pohovky na fotografii neodpovídá pohovce.

Zakoupit produkt

Pokud vás tato pohovka zaujala a chcete si ji pořídit, klikněte sem a přejděte na stránku s produktem. Díky této pohovce si můžete užít nejen pohodlné posezení, ale také spokojenost s výběrem kvalitního nábytku.