Šedá látková jídelní židle Kave Home Runnie: styl a pohodlí do každého interiéru


Moderní design a pohodlný sedák

Jídelní židle Kave Home Runnie zaujme svým moderním designem. Velice odolný a příjemný sedák z šedé látky, který je samozřejmě polstrovaný doplňuje černě lakovaná kovová podnož. Židle je jednoduchého avšak stylového designu a je velice pohodlná, i díky opěrkám na ruce. Runnie bude krásným společníkem v moderních i klasických interiérech a nemusí patřit jen do jídelny.

Čistící tipy

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Výjimečný doplněk do interiéru

Tato moderní a pohodlná židle zaujme svým stylovým designem a je dokonalým doplňkem do každého interiéru. Ať už se jedná o moderní byt, klidnou chatu nebo luxusní vilu, tato šedá látková jídelní židle Kave Home Runnie rozhodně nezklame.

Využijte speciální nabídky a objednejte si „Šedou látkovou jídelní židli Kave Home Runnie“ na stránce www.maliboo.cz za skvělou cenu. Dodejeme Vám tuto židli rychle a spolehlivě a Vy si můžete vychutnat její styl a pohodlí už během několika dní.

Šedá látková jídelní židle Kave Home Runnie