Rozjasněte svou noc s nočním stolekem Xora


Stylový noční stolek s exkluzivním designem

Pokud hledáte noční stolek, který nejenže bude praktický, ale zároveň skvěle zapadne do designu vaší ložnice, vyzkoušejte noční stolek od značky Xora. Tento nábytek vám v každodenním životě ulehčí noční rituály.

Xora noční stolek 2 je dokonalá volba pro vás, pokud chcete mít všechny vaše drobnosti při ruce. S rozměry cca 53,4 x 41,1 x 45,1 cm (Š x V x H) se jedná o dostatečně velký noční stolek. Vyžadovat větší rozměry není třeba, jelikož jeho design skvěle vystihuje svůj účel.

Vysoký lesk a dub prkenný – kombinace, která budí dojem luxusu

Noční stolek Xora vyniká především svým designem. Kombinace bílé barvy s vysokým leskem a dekoru dub prkenný působí velmi moderně a elegantně. Zcela jistě se tento styl hodí do vašeho interiéru.

Do otevřené přihrádky, jakož i do zásuvky, můžete uložit různé drobnosti, jako třeba brýle, nebo časopisy. Samozřejmostí jsou také kovové úchytky v barvě hliníku.

<a href="https://www.crosta.cz/produkt/xora-nocni-stolek-2">Odkaz na produkt na stránkách společnosti crosta.cz</a>

Pořiďte si tento pěkný noční stolek

Tento designový noční stolek je třeba mít v každé moderní ložnici. Je to dokonalý doplněk, který vám pomůže usnadnit vaše noční rituály.

Produkt je k dostání v prodejnách s elektronikou, nábytkem a nábytkovými galeriemi.

Základní informace o produktu:

TYP:Tesk012
AUSF:C507
DUB PRKENNÝ/BÍLÁ VYSOKÝ LESK
1 ZÁSUVKA,Š/V/H:53/41/46CM

<img decoding="async" src="https://cdn.pixabay.com/photo/2018/07/16/08/07/interior-design-3540416_960_720.jpg" alt="Ložnice s nočním stolem" width="400" height="400">

Závěr

Věříme, že vás noční stolek Xora oslovil svým designem stejněž jako pohodlím. Pokud hledáte kvalitní a stylový doplněk do vašeho interiéru, rozhodně byste měli zvážit tento produkt. Přidejte si k tomu trošku komfortu a usnadněte si tak noční rituály.