Přírodní ratanový stolík Mona od HALMARu s černými detaily

Stolky jsou zhotovené z přírodního ratanu, konstrukce nohou je z oceli s práškovým nástřikem v černé barvě. Stylový set do moderních interiérů.

Přírodní ratanový stolík Mona od HALMARu s černými detaily

Materiál

Stolky jsou zhotoveny z přírodního ratanu a nohy jsou z oceli s práškovým nástřikem. Tyto materiály jsou pro výrobu stolů skvěle volbou, jelikož jsou odolné a zajišťují dlouhou životnost stolku. Navíc, kombinace přírodního materiálu a oceli vytváří pěkný kontrast, čímž stolky budou krásným prvkem každého interiéru.

Rozměry

Velký stolík má šířku 51 cm a výšku 42 cm. Malý stolík má šířku 41 cm a výšku 37 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro prostorově menší interiéry, kde nechcete mít příliš velké kusy nábytku, ale zároveň potřebujete něco, na čem si můžete odložit například skleničku, knihu nebo dálkový ovladač.

Styl

Tyto stolky jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly do moderních interiérů. Jejich vzhled je stylový a jednoduchý, díky čemuž se stanou zajímavým prvkem každé místnosti. Černé detaily na nohách stolku vytváří kontrast s přírodním ratanem, což dodává celému vzhledu na zajímavosti.

Přírodní ratanový stolík Mona od HALMARu s černými detaily

Pokud hledáte stylové stolky do vašeho interiéru, stojí za to zvážit tyto stolky od HALMARu. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů a mají zajímavý design, který určitě upoutá pozornost vašich návštěvníků.