Novinkou na trhu – Moderní TV stolek Sindy s elektrickým krbem a černým kovovým designem

Televizní stolek je hlavním prvkem téměř každého obývacího pokoje a právě proto se na trhu stále objevují nové a moderní designy. Jedním z nich je i TV stolek Sindy s elektrickým krbem a černým kovovým provedením, který je momentálně velmi populární.

Elektrický a regulovatelný krb

Hlavní výhodou tohoto TV stolku je elektrický krb, který se nachází v jeho středu. Krb je regulovatelný a má rozsah ohřevu od 16°C až 28°C s rozsahem výkonu od 1400W až 1600W. Ovládání krbu je velmi jednoduché díky systému Push – open a má také ovládací panel přímo na TV stolku.

Navíc součástí TV stolku je i dálkové ovládání, kterým si můžete pohodlně regulovat krb z pohodlí gauče či postele.

Úchvatný efekt křišťálového ohně

Samotný krb nevytváří pouze obyčejné záření, ale dokonce i efekt křišťálového ohně, což dělá z TV stolku nejen užitečný nábytek, ale také zajímavý designový prvek obývacího pokoje.

Plamen v krbu je vytvářen pomocí led diod, a tudíž se síla záření neodvíjí od změny výkonu.

Kovové provedení

Dolní konstrukce TV stolku je vyrobena z kovu ve černé barvě. Černá dvířka jsou v lesku a hrany mají ABS, což zajišťuje, že stůl je odolný a trvanlivý.

Rozměry a provedení

TV stolek Sindy má rozměry 200 cm x 57 cm x 40 cm. Nábytkové desky jsou o tloušťce 16 mm a nohy jsou černé skluzavky. TV stůl má bezúchytkový systém a maximální zatížení je 20 kg.

Chcete si pořídit tento moderní TV stolek s elektrickým krbem a černým kovovým designem? Můžete ho zakoupit na stránkách nabyteklevneji.cz.