Novinka: Tmavě zelená látková podnožka Coulee s rozměry 100 x 100 cm od značky Hoorns


Novinka: Tmavě zelená látková podnožka Coulee od značky Hoorns

Podnožka Coulee s vyšší elegantní podnoží je čalouněná tmavě zelenou žinylkou s vysokým martindale. Coulee je součástí stejnojmenné série modulárních pohovek od značky Hoorns.

Kvalitní materiál pro vaši domácnost

Díky vysoké kvalitě použité látky se Coulee nemusíte bát pořídit ani do domácností s dětmi nebo domácími mazlíčky. Tento kvalitní materiál dokáže odolat každodennímu opotřebení a zároveň uhájí kvalitu svého vzhledu i po několik let.

Rozměry pro každou místnost

Coulee je ideálním řešením pro váš obývací pokoj, neboť nabízí atraktivní prostor k sezení a odpočinku, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a maximálně se přizpůsobí rozměrům místnosti. Série modulů Coulee vám umožní vytvořit si vlastní konfiguraci pohovky a získat tak vlastní unikátní nábytek.

Tmavě zelená látková podnožka Coulee

Modulární variabilita série Coulee vám umožňuje využít vlastní kreativity při spojování jednotlivých modulů. Coulee je dostupná v šesti různých barvách – vyberte si tu svou! A pokud se nebojíte barev v interiéru, můžete moduly klidně nakombinovat.

Spojte Coulee s dalšími produkty od Hoorns

Pokud se vám Coulee líbí, určitě vás zaujmou také další produkty od značky Hoorns. Přiřaďte si Coulee k modulárnímu pohovku stejnojmenné série, nebo si doplnění zapněte v podobě polštářů, dek nebo přehozů. Série Coulee je nekonečným zdrojem inspirace a zároveň praktickým řešením každého obývacího prostoru.

Objednejte si látkovou podnožku Coulee ještě dnes zde a užívejte si nový komfort v obývacím pokoji.