Nabídka kovové komody ELTON od BIZZOTTO.


Nabídka kovové komody ELTON od BIZZOTTO

O PRODUKTU

Designová komoda ELTON od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je jedinečná a moderní. Její konstrukce tvoří čtyři černě lakované kovové nohy, které zajišťují maximální stabilitu a pevnost. Tělo komody je také černě lakované kovové, konkrétně postranice, vrchní, spodní a zadní část.

Zatímco přední část komody má tři šuplíky s čelem z masivního jedlového dřeva a v druhé části otevíratelná dvířka s kovovou imitací ratanu. Vše je doplněno barevně sladěnými kovovými úchytkami. Vnitřek komody má černou barvu, která dokonale lichotí celkovému designu.

Kovovou komodu ELTON od BIZZOTTO si můžete zakoupit zde.

S ČÍM SLADIT

Zajímavý a moderní úložný prostor s silnou inspirací v industriálním stylu se stane krásným doplňkem každého moderního či klasického interiéru. Hodí se jako příborník do vaší jídelny, kuchyně či obývacího pokoje, ale i jako komoda do pracovny či jakéhokoliv pokoje. Dokonalou kombinaci a symbiózu zajistíte při kombinaci s dalším nábytkem z řady ELTON.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál kostry: Kov

Barva kostry: Černá

Materiál zásuvek: Dřevo z jedle, ocel s ratanovým efektem

Barva zásuvek: Hnědá

Rozměry vxhxd: 68x47x118 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: Nutno složit

Péče: Pečovat mokrým hadříkem pro odstranění nečistot.

kovová komoda ELTON

Zkrátka kovová komoda ELTON od BIZZOTTO je kombinací elegance a moderního průmyslového stylu, který je v poslední době velmi oblíben. Ať se rozhodnete kam ji umístit, bude se jednat o zajímavý doplněk a sklízet budete jistě jen obdiv vašich návštěv.