Monee – Obraz na skle s kořením o velikosti 80/30 cm

Monee je značka, která se specializuje na výrobu originálních obrazů na skle. Tyto obrazy jsou vyráběny s velkou pečlivostí a jsou jedinečným kouskem, který se stane krásným doplňkem interiéru.

Obraz na skle s kořením

Tento konkrétní obraz na skle má rozměry 80/30 cm a je zdoben motivem koření. Konkrétně se jedná o motiv Teelöffel, což v překladu znamená lžička. Tento motiv je krásně zpracovaný a krásně se hodí do moderního interiéru, ale nejen tam.

Obraz na skle s kořením značky Monee je velmi originální kus, což přitáhne pozornost každého návštěvníka vašeho domova. Když se podíváte na tento obraz, nejenže vidíte krásný motiv koření, ale také se můžete těšit na působivý efekt skla. Díky tomu tento obraz vynikne na každé zeďnebo jiném místě.

Vlastnosti obrazu na skle

Obraz na skle s kořením od značky Monee má rozměry 80/30 cm (šířka/výška). Je vyroben z kvalitního skla, které je velmi odolné a nepráší. Tento obraz je vynikajícím důkazem toho, že velikost není všechno.

Kromě vysoké kvality materiálu jsou velmi důležité i drobné detaily. Obraz na skle s kořením má proto velmi roztomilý detail – malý kořen. Tento detail však není nikterak rušivý a spestřuje celkový dojem obrazu.

Pro jednoduchou montáž obsahuje každý obraz na skle s kořením od značky Monee závěsný systém. Díky tomu můžete jednoduše a rychle zavěsit tento obraz na zeď a těšit se na jeho krásný pohled.

Závěr

Obraz na skle s kořením od značky Monee je skvělým důkazem toho, že i malé detaily mohou udělat velkou změnu. Tento krásný obraz bude působivou dekorací každého moderního interiéru. Proto neváhejte a dopřejte si tento úžasný kousek na adrese https://www.bestnabytek.cz/produkt/monee-obraz-na-skle-koreni-80-30-cm-3.

Monee - Obraz na skle s kořením o velikosti 80/30 cm
Monee - Obraz na skle s kořením o velikosti 80/30 cm