Moderní stojací lampa Three Balls od KARE Design v černé barvě s výškou 160cm


Stojací lampa Three Balls od KARE Design

Stojací lampa Three Balls je moderní a praktickou pomůckou do vašeho domova. S její výškou 160cm a ocelovým stojanem s černou povrchovou úpravou představuje dokonalou dekoraci do každé místnosti.

Na lampě jsou umístěna tři stínidla z barveného skla ve tvaru koule, které svým jedinečným designem dokonale doladí váš interiér.

Specifikace

  • Rozměry: výška 160cm, stínidla – průměr 15 cm
  • Kabel: 180 cm dlouhý přívodní kabel s nožním spínačem
  • Materiál: ocelový stojan, stínidla z barveného skla
  • Barva: černá

Tato stojací lampa je nejen hezkou dekorací, ale i praktickým pomocníkem ve vašem domově. S nožním spínačem můžete jednoduše regulovat světlo a vytvořit si ideální atmosféru pro vaše chvíle odpočinku.

Stojací lampa Three Balls od KARE Design

KARE DESIGN je německý výrobce nábytku a dekorací, který se zaměřuje na neotřelý design a kvalitu provedení. V nabídce najdete široký sortiment nábytku, dekoračních předmětů a osvětlení. Stojací lampa Three Balls v černé barvě s výškou 160cm je jedním z mnoha produktů této značky, které vám přinesou kus moderního designu do vašeho domova.

Pokud vás zaujala tato lampa, můžete si ji zakoupit na https://www.sidonia.cz/produkt/kare-design-stojaci-lampa-three-balls-cerna-160cm.

Další verze

KARE DESIGN nabízí také stojací lampu Three Balls ve stejném designu, ale s mosazným provedením. Vyberte si tu pravou pro váš interiér.