Maxi postel Cecilie Bílá – pohodlný spánek na roště zdarma

Sbírka bílého nábytku zdůrazňuje exkluzivní charakter interiéru. Tato postel je vyrobena z masivu borovice o síle 25 – 28 mm. Postele jsou lakovány dvakrát ekologicky a zdravotně nezávadným lakem.

„Kde bych mohla najít kvalitní postel, která by ladila do mého interiéru a zároveň byla pohodlná pro můj spánek?“ Tyto otázky trápí mnoho lidí, kteří chtějí mít v ložnici nejenom estetický kousek, ale také kvalitní a komfortní postel. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří hledají kombinaci těchto vlastností, můžeme vám doporučit Maxi postel Cecilie Bílou, která splňuje všechny tyto požadavky.

Pečlivé a kvalitní provedení

Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt posteleje tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové a bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm.

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Kompletní vybavení ložnice z jednoho místa

„Proč si mám kupovat nábytek od různých výrobců, když mohu mít všechno pohromadě?“ Na tuto otázku máme jednoduchou odpověď. Kromě samotné postele z masivu borovice, nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, a další produkty, díky kterým můžete vybavit celou svou ložnici z jednoho místa. Tuto nabídku si můžete prohlédnout na našem webu.

Na postele poskytujeme dvouletou záruku. Proto se nemusíte ničeho obávat a můžete si tak užívat pohodlí a komfort, který vám Maxi postel Cecilie Bílá nabízí. Nábytek tohoto typu je námětem k polehávání a užívání si pohody.

Nebuďte tedy nadále bez kvalitní postele a vyberte si tu správnou společně s námi. Navštivte na