Kvalitní obývací sestava Casarredo SET2 ARTEMIS v dubu kraft s ozdobnými prvky v zlaté a bílé barvě

Obývací sestava v jemných přírodních tónech naplní váš domov příjemným pocitem tepla a v kombinaci s bílou barvou mu dodá moderní šmrnc. Pokud hledáte nábytek, který vám poskytne dostatek úložného prostoru, ale zároveň je pěkný a vkusný, potom je tato obývací sestava tou nejlepší volbou. Je to investice, která vám přinese nejen pohodlí, ale také krásný design do vašeho domova. Navíc, tuto sestavu si můžete pořídit na našem e-shopu zde.

Vyrobeno z kvalitní desky LTD tl. 16 mm

Pro výrobu této obývací sestavy byla použita kvalitní deska LTD tl. 16 mm, která zajišťuje pevnost i odolnost nábytku. Díky této kombinaci materiálů, si můžete být jisti, že si pořizujete nábytek, který vám bude sloužit po mnoho let.

Designové vyfrézování

Kromě kvalitního materiálu byly také použity designové prvky, které na první pohled zaujmou. Úchyty byly nahrazeny designovým vyfrézováním, které dodá sestavě zároveň jedinečný vzhled a moderní vzhled.

Kompletní sestava

Sestava se skládá z následujících položek:

  • Televizní stolek se 3 zásuvkami 130 x 45,5 x 39 cm
  • Závěsná skříňka s výklopnými dvířky nahoru 130 x 35 x 37 cm
  • Vitrína s pravým otvíráním dvířek 50 x 200,5 x 39,5 cm
  • Šatní skříň 4D 90 x 200,5 x 52,5 cm

Tuto kompletní sestavu lze kombinovat i s dalšími kousky nábytku, dle přání zákazníků. Pokud se vám zalíbila, neváhejte si ji objednat na našem e-shopu zde.

Demontáž a montáž

Tuto sestavu dodáváme v demontovaném stavu. Rozkládání obývací sestavy SET2 ARTEMIS do jednotlivých dílů a montáž je velmi snadná s důkladným postupem z naší montážní příručky, kterou k sestavě dodáváme.

Vybavení obývacího pokoje

Pokud nově vybavujete obývací pokoj, podívejte se také na naši nabídku sedaček a pohovek. Naše široká nabídka nábytku vám umožní vybavit váš obývací pokoj v jakémkoliv stylu a designu, který si vyberete.

Obývací sestava SET2 ARTEMIS