Kuchyňský dřez HALMAR ALARIC v černém granitu – recenze a specifikace


Moderní design pro kuchyňské linky všeho druhu

Kuchyňský dřez HALMAR ALARIC v černém granitu je moderním a praktickým řešením pro každou kuchyni. Díky svému designu se hodí do interiéru jakékoliv kuchyně a poskytuje dostatek prostoru pro odkládání nádobí při vaření.

Vysoce odolný materiál

Dřez HALMAR ALARIC je vyroben z granitu v černé barvě. Granit je velmi odolný nejen proti mechanickému poškození, ale také proti použití nejrůznějších kyselin či louhů. Díky tomu může dřez sloužit po mnoho let bez nutnosti výměny.

Praktický odkapávač

Součástí dřezu je i praktický odkapávač, který je mírně profilovaný. Odkapávač zajišťuje snadnou a rychlou úpravu nádobí a pomáhá udržovat dřez v čistotě.

Univerzální velikost pro snadnou instalaci

Instalace dřezu na skříňku má šířku min. 45 cm je velmi jednoduchá a snadná. Dřez je oboustranný a je tedy možné jej namontovat buď z levé nebo z pravé strany, což znamená, že je to univerzální velikost, která bude vhodná pro každý typ kuchyňské linky.

Součástí balení je automatický sifon 3½“

Součástí balení je automatický sifon 3½“ s možností připojení myčky nádobí a drtiče odpadu. Tento sifon je vyroben z kvalitních materiálů a zajišťuje spolehlivé odvádění odpadu z dřezu.

Specifikace

Rozměry dřezu: 58,5 x 49 cm

Rozměry mycí komory: 32 x 41 x 19 cm

Hmotnost dřezu: 14,6 kg

Velikost sifonu: 3½“ (8,89 cm)

Kuchyňský dřez HALMAR ALARIC v černém granitu je skvělou volbou pro každou moderní kuchyni. Díky vysoké odolnosti vůči poškození a kvalitnímu materiálu z něj bude mít majitel mnoho let praktickou výhodu. Kromě toho, že nabízí dostatek místa pro rychlé a efektivní úklid, má také moderní design, který dodá kuchyni útulnost a styl.

Nenechte si ujít šanci mít svůj vlastní kuchyňský dřez HALMAR ALARIC a objednejte si ho ještě dnes. Navštivte stránky https://www.atcomplet.cz/produkt/halmar-kuchynsky-drez-alaric-cerny-granit a podívejte se na další kuchyňské dřezy Alaric v nabídce.