KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení: ideální řešení pro moderní interiéry!

KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají praktickou, moderní a zároveň stylovou alternativu k tradičním nábytkovým systémům.

KELLEN obývací stěna S v barvě olše

Tento model obývací stěny se pyšní elegantním provedením v barvě olše, díky kterému se skvěle hodí do moderních interiérů. Olšové dekorování vytváří příjemný a svěží dojem a zároveň působí velmi vkusně a decentně. Rozměry stěny jsou 370 x 49 x 224 cm (šxhxv), což zajistí dostatečnou úložnou kapacitu a zároveň se nemusíte bát, že by stejně rozměrné stěny narušily celkový dojem z vaší obývací místnosti.

Prostor pro TV (šxv) má velikost 78 x 70 cm, což je dostačující prostor pro téměř jakoukoli velikost televizoru. Model je vyroben z kvalitního laminovaného dřeva, díky čemuž je odolný proti povrchovým poškozením, lehký a snadno se udržuje v čistotě. KELLEN obývací stěna se dodává v demontu, ale její sestavení je velmi snadné a připojení k elektrickým rozvodům bude díky přípravě otvorů pro kabeláž jednoduché a rychlé.

Více než jen stěna na TV

KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení nabízí více než jen prostor na televizi. Díky množství odkládacích a vystavovacích ploch budete mít přehled a uklizenou obývací místnost. Stěna se skládá z většího počtu polic různých tvarů, takže si jistě najdete to pravé místo pro každý váš oblíbený předmět.

KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení se stane skutečným klenotem vašeho interiéru. Její elegantní dekor a moderní funkčnost jistě upoutají pozornost a její vynikající cena je další přidanou hodnotou. Pořídit si tento skvostný nábytek značky KELLEN je jednoduše na kliknutí. Produkt je dostupný na této stránce: KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení na stránkách crosta.cz.

KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení

Výrobcem je společnost KELLEN, která se specializuje na výrobu nábytkových systémů a bytových doplňků s moderním designem a nadstandardní kvalitou. KELLEN obývací stěna S v olšovém provedení je jedním z nejpopulárnějších produktů této značky a svými vlastnostmi oslovuje široké spektrum zákazníků.

Vyzkoušejte KELLEN obývací stěnu S v olšovém provedení a uvidíte, že její moderní design, funkčnost a snadná údržba vám vytvoří dokonalou vyznění interiéru.