Jídelní stůl WOOOD TABLO dub s nohami U 376015-U: recenze a specifikace


Design

Jídelní stůl TABLO od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD je kus nábytku, který zaujme hned na první pohled. Kombinace kovových nohou v černé barvě a masivní desky z dubového dřeva vytváří dojem robustnosti a elegance zároveň. Tento nádherný jídelní stůl se skládá ze 2 hlavních částí, a to 2 robustních nohou z černě lakovaného kovu, což zajišťuje stolu maximální stabilitu a nosnost. Vrchní část stolu tvoří masivní jídelní deska s rozměry 180×90 cm a tloušťkou 2,4 cm z masivního dubového dřeva. Ke stolu krásně usedne od 4 do 6 lidí.

Sladění se stylem interiéru

Velmi krásný kus nábytku, který nádherně zapadne jak do tradičních interiérů, tak i do velmi moderních domovů. Unikátní designový kousek rozjasní každou Vaši chvíli při snídani či večeři ve vaší kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Parádně zakomponujete jak do světlého, tak i do tmavého prostoru. Krásně doplníte jak dřevěnými, tak také čalouněnými židličkami v jakémkoliv provedení.

Technická specifikace

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál desky: masivní dubové dřevo

Barva desky: přírodní

Rozměry dxšxv: 180x90x75 cm

Váha stolu: 75 kg

Nosnost stolu: 100 kg

Pozor! Nutno přimontovat nohy k desce. Ošetřovat olejem na dřevo, pravidelně odstraňovat nečistoty vlhkým hadříkem.

Využití

WOOOD TABLO je ideální volbou pro každého, kdo hledá jídelní stůl, který nabízí nejen praktické využití, ale také estetickou hodnotu. Kombinace masivního dubového dřeva a kovových nohou vypadá nádherně a poskytuje stabilní základ pro jídlo, rodinné neděle a hosty. Jídelní stůl je vhodný pro menší velikosti pokojů, kde je třeba udržet jistou eleganci a současně nezakrýt stůl prostorností.

Cena a dostupnost

Jídelní stůl WOOOD TABLO dub s nohami U 376015-U je k dispozici na stránkách Codina za cenu 15 990 Kč.

Pro ty, kdo stojí o unikátní jídelní stůl s prémiovým designem, je WOOOD TABLO vynikající volbou. Má perfektní rozměry pro většinu domácností, zvládnou se na něm usadit až 6 lidí a kombinace dubového dřeva s kovem vypadá moderně a elegantně. Navíc se jedná o konstrukci, která je stabilní, odolná a bude sloužit po mnoho let.