Hoorns: Stylový černý kovový věšák Mirtl pro dokonalý design vašeho interiéru

Hledáte praktické a zároveň stylové úložné řešení do koupelny nebo předsíně? Věšák Mirtl od značky Hoorns se bude líbit každému, kdo má slabost pro jednoduchý, industriální styl.

Hoorns Mirtl

Mirtl je vyroben z pevného kovu a jeho černá barva dodává každému interiéru špičkový vzhled. Navíc jeho velikost 50 cm umožňuje zavěšení většího množství oděvů nebo dalších věcí.

Univerzální využití

Mirtl můžete využít také pro zavěšení kuchyňského náčiní jako jsou utěrky, chňapky nebo servírovací prkénka. Jeho všestrannost z něj dělá produkt ideální nejen do bytu, ale také do kanceláře, nebo do obchodu.

Dokonalý design

Jednoduchá montáž

Věšák Mirtl má mimo jiné tu výhodu, že ho bez problémů zvládnete namontovat na zeď. Do balení je také zahrnuto potřebné příslušenství pro bezpečnou a jednoduchou instalaci. Navíc získáte nejen praktické, ale také velmi elegantní a moderní úložné řešení.

Pokud se Vám líbí vzhled Mirtl věšáku od značky Hoorns a chcete tuto praktickou pomůcku zakoupit, klikněte zde a objednejte si ho na stránkách bestnabytek.cz.

Mirtl na zdi

Součástí Mirtl věšáku jsou i pevné háky pro věšení a bude se hodit nejen při každodenních záležitostech, ale také při nejrůznějších oslavách a akcích. Nikdy už nebudete shánět závěsné prostředky pro vše, co je zapotřebí zavěsit.

Závěr

Hoorns Mirtl je věšák, který kromě svého praktického využití zlepší i vzhled vašeho interiéru. Jeho jednoduchý a moderní design ho dělá velice oblíbeným u náročných zákazníků, kteří si rádi pořizují kvalitní produkty. Vyberte si Mirtl věšák a užijte si dokonalý design vašeho interiéru.