Hnědé sametové křeslo Dutchbone Glodis – kousek luxusu do vašeho interiéru

Nechte se unést sympatickým, lehce nostalgickým a nekonečně pohodlným nábytkem značky Zuiver. Přesně takové je i toto křeslo z kolekce Glodis.

Kromě svého originálního designu však nabízí i dostatečné pohodlí. Díky svému lehce retro vzhledu se hodí do interiérů, ve kterých se nebojíte mít kousek vystupující z řad fádních křesel.

Toto hnědé sametové křeslo Dutchbone Glodis je úžasnou volbou pro moderní interiéry, které potřebují nějaký prvek, který je opravdu zajímavý. Kdo by nechtěl mít v obývacím pokoji kousek luxusu? Glodis je jedním z kusů, které vašemu prostoru dodají tu správnou atmosféru.

Značka Zuiver

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit prvotřídní design s cenami, které nezruinují vaši peněženku, není nemožné.

Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Značka Zuiver se soustředí na jednoduché a funkční kousky, které se hodí do každého interiéru. Jejich nábytek je vynikající pro lidi, kteří hledají vysoce kvalitní nábytek za velmi přijatelnou cenu.

Velikost balení:

88 cm x 84 cm x 69 cm (20 kg).

Pokud hledáte křeslo, které bude mít něco navíc, neváhejte a zvolte Glodis od značky Zuiver. Toto křeslo je kreativní, pohodlné a dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. A nezapomeňte, že si můžete prohlédnout modrou verzi Glodis křesla na velkynabytek.cz.