Hnědá vintage kožená pohovka MESONICA Musso: luxusní kousek pro váš domov s délkou 211 cm

Designová pohovka MESONICA Musso bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva v tmavé barvě je skvěle doplněna o hnědé vintage čalounění z kvalitní přírodní kůže, která dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Kvalitní kůže pro nadprůměrnou životnost

Pohovka MESONICA Musso je vyrobena z kvalitní přírodní kůže, což jí dodává nejenom parádní vzhled, ale zároveň zajišťuje velmi odolný povrch, který bude při správné údržbě upoutávat pohledy ještě dlouho.

Stabilní podnož z masivního dřeva

Pohovku MESONICA Musso vyrábíme s podnoží ze stabilního bukového dřeva. Dřevo v tmavé barvě perfektně ladí s vintage designem koženého čalounění a dává pohovce eleganci a vysokou stabilitu.

Pro koho je tato pohovka určena?

Designová pohovka MESONICA Musso je vhodná pro všechny, kteří hledají kombinaci nadčasového designu a kvalitních materiálů. Určitě ocení majitelé moderních interiérů, ale i ti, kteří upřednostňují rustikální styl.

Nejnovější model MESONICA Musso zůstane zajímavým prvkem v obývacím pokoji, ložnici, kanceláři nebo hotelovém lobby.

Zajímavá délka 211 cm

Tato pohovka uchvátí prvním pohledem i díky své nevšední délce 211 cm. Musso tak nabízí prostorné útočiště, na kterém si můžete vychutnat večery s oblíbeným filmem, či relaxovat po náročném dni.

Tento produkt je vyráběn na zakázku a v případě potřeby můžete využít individuální obchodní podmínky dle odstavce 3.6 a vrátit spokojeně vaše zboží.

Doporučení pro čištění

Pro udržování pohovky v dobrém stavu doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tímto způsobem snadno a účinně odstraníte drobné nečistoty a prach.

Hnědá vintage kožená pohovka MESONICA Musso

Hnědá vintage kožená pohovka MESONICA Musso

Určitě se neváhejte podívat na naši stránku produktu pro více informací a obrázků. Rádi bychom vám pomohli najít ten nejlepší kousek pro váš domov.