Dřezová baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou v kartáčovaném černém chromu – 2 proudy (číslo 73818340)

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou, 2 proudy, v kulatém designu. Pokud hledáte moderní baterii do vaší kuchyně, může být tato varianta od Hansgrohe tou správnou volbou pro vás. Vysoký výkon, kvalitní materiály a moderní vzhled – to vše nabízí baterie Hansgrohe Metris.

Kartáčovaný černý chrom – originální volba do vaší kuchyně

Barevné provedení této baterie je v kartáčovaném černém chromu, což z ní dělá originální a zajímavý designový doplněk do vaší kuchyně. Šedivá barva se hodí k moderním krbům či podobným doplňkům, díky černé barvě ale bude baterie vynikat a dodá vaší kuchyni zcela nový rozměr.

Průtok baterie a elegantní výška ramínka

Průtok baterie této dřezové baterie je 8 litrů/minutu, což zajišťuje dostatečný tlak a examinuje sériový provoz účinně. Výška baterie je 32 cm, což je již dostatečná výška pro pohodlnou manipulaci s nádobím různých velikostí. Ramínko je navíc umístěno ve výšce 20,8 cm, aby vám vyhovoval při manipulaci s většími nádobami a nádobím.

V této dřezové baterii oceníte nejen designové provedení, ale také kvalitu materiálů, vysoký výkon a snadnou manipulaci s výtokovou hadicí. Pokud hledáte moderní baterii do vaší kuchyně, tato varianta od Hansgrohe v kartáčovaném černém chromu je ideálním řešením vašich požadavků.

Dřezová baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou v kartáčovaném černém chromu - 2 proudy
Dřezová baterie Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou v kartáčovaném černém chromu – 2 proudy

Vlastnosti dřezové baterie Hansgrohe Metris:

  • Vytahovací sprška, 2 proudy
  • Kulatý design
  • Barevné provedení černý chrom
  • Průtok baterie 8 litrů/minutu
  • Výška baterie 32 cm, ramínko ve výšce 20,8 cm
  • Matný povrch

Závěr

Pokud hledáte moderní, kvalitní a designovou dřezovou baterii do vaší kuchyně, může být tato varianta od Hansgrohe tou správnou volbou pro vás. Vysoký výkon, kvalitní materiály a moderní vzhled jsou jen některé z předností baterie Hansgrohe Metris. Navíc je baterie dodávána v barevném provedení černý chrom, které z ní dělá originální a zajímavý designový doplněk do vaší kuchyně. Pokud se vám baterie líbí, můžete si ji snadno zakoupit na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/drezova-baterie-hansgrohe-metris-s-vytahovaci-sprskou-2-proudy-kartacovany-cerny-chrom-73818340.