Doplněk pro moderní předsíň: Dřevěný botník s černým podsedákem od značky Wenko Loft


Doplněk pro moderní předsíň – Dřevěný botník s černým podsedákem od značky Wenko Loft

Dřevěný botník s černým podsedákem od značky Wenko Loft

O produktu

Doplňte svou předsíň o praktický botník značky Wenko, který vám na svých četných přihrádkách poskytne prostor pro umístění až deseti párů bot a čtyř párů vysoké obuvi. Horní část je doplněna o polstrování s odnímatelným polyesterovým povlakem, který lze vyprat. Jeho konstrukce je vyrobena z pevné a odolné dřevovláknité desky s fólií s bambusovým dekorem.

Hlavní vlastnosti

  • Prostor na až 10 párů bot a 4 párů vysoké obuvi
  • Polstrování s odnímatelným polyesterovým povlakem, který lze vyprat
  • Konstrukce z pevné a odolné dřevovláknité desky s fólií s bambusovým dekorem
  • Moderní a elegantní design

Jak botník používat

Botník se skládá z několika úrovní, na které můžete umístit své boty. Nejprve si vyberte, kam botník umístíte a zkontrolujte dostatečnou nosnost podlahy. Poté si rozložte samotný botník a začněte boty umisťovat. Doporučujeme umístit do něj boty, které nosíte běžně, a na vysokou obuv využít využít vyhrazenou úroveň.

Cena a dostupnost

Dřevěný botník s černým podsedákem od značky Wenko Loft je k dostání na internetových tržištích jako například Bestnabytek.cz (pro více informací navštivte stránku produktu). Cena se pohybuje od 1 500 Kč výše.

Závěr

Investice do praktického a designově vkusného botníku pro předsíň je určitě dobrou volbou. Pořízení dřevěného botníku s černým podsedákem od značky Wenko Loft splní vaše potřeby v oblasti úložného prostoru na obuv a zároveň vám přinese elegantní prvek do vašeho domova.

Dřevěný botník s černým podsedákem od značky Wenko Loft