Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Detroit 160 x 80 cm – moderní základ pro vaši jídelnu

Industriální design pracovního stolu Detroit od portugalské značky TEMAHOME je elegantním řešením pro moderní jídelny. Robustní deska stolu je zdobena dekorem betonu, se kterým kontrastuje podnož v barvě černé. Svým designem stůl doplní moderní interiéry laděné v duchu industrialismu či minimalismu.

Stůl pro moderní interiéry

Stůl TEMAHOME Detroit je vysoce kvalitním produktem, který by neměl chybět v moderních interiérech. Díky svému designu dokáže skvěle doplnit jak interiér v duchu industrialismu, tak i minimalismu.

Robustní deska stolu s dekorem betonu

Stůl má robustní deskou s dekorem betonu, která dodá interiéru industriální charakter. Deska stolu má rozměry 160 x 80 cm, což je dostatečná plocha pro pohodlné posezení s rodinou nebo přáteli při jídle, hraní her nebo pracování na počítači.

Kontrastní podnož v barvě černé

K desce stolu je připevněna kontrastní podnož v barvě černé, která dodá stolu moderní vzhled a zároveň mu poskytne pevnou stabilitu.

Čištění a údržba stolu

Na údržbu stolu doporučujeme používat měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění stolu NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud hledáte moderní a elegantní řešení pro jídelnu, stůl TEMAHOME Detroit je tou správnou volbou. Jednoduchý a robustní design a dekor betonu dodají vašemu interiéru originální charakter. Na eshopu esrom.cz jej najdete za skvělou cenu a navíc Vám jej rychle doručíme až domů.

Nepřehlédněte tento moderní kousek pro svůj domov!

Koupit stůl TEMAHOME Detroit najdete na našem webu esrom.cz.

Fotografie jídelního stolu
Fotografie moderní jídelny