Autronic Proutěný truhlík: Žlutý kousek AB2092-YE

Jaký je ten nejtrendovější doplněk do vašeho interiéru? Proutěný truhlík! A když je ještě žlutý, tak to je ta pravá paráda! Napadljivá a přitom elegantní dekorace do každého pokoje. Výrobce Autronic dokázal vyslat na trh produkt, který zaujme každého.

Zakoupit výrobek můžete zde:

Nejenže se truhlík hezky prezentuje, ale má i praktické využití – v ložnici na uskladnění polštářů, v obývacím pokoji na hračky či časopisy, v kuchyni na potraviny a další věci, které stojí za to skrýt. Autronic Proutěný truhlík, model AB2092-YE, disponuje igelitovou vložkou, takže se snadno udržuje a nekazí se při kontaktu s vodou.

Krásné zbarvení

Tento proutěný truhlík má velmi zajímavou barvu – žlutou. Pokud jste se rozhodli pro kombinaci žlutého s jinou barvou v místnosti, nemusíte se bát, že by to vypadalo zbytečně křiklavě. Žlutá totiž dokáže vytvářet spouste odstínů, které mohou působit velmi sofistikovaně a moderně. Proč se tedy nezamyslet nad zakoupením? Odkaz na produkt zde.

Krásné detaily

Autronic Proutěný truhlík

Autronic Proutěný truhlík AB2092-YE disponuje i hezkými detaily. Okraje truhlíku jsou zahnuté, díky čemuž vypadá truhlík hladce a přirozeně. Značka Autronic vybavila tento produkt i praktickými držadly pro jednodušší přemísťování. Velikost truhlíku 42 x 32 x 20 cm je ideální pro větší věci a přitom není příliš rozměrný.

Určitě neváhejte a pořiďte si tento krásný proutěný truhlík. Jistě nebudete litovat! Kombinujte s dalšími doplňky a vytvořte si tak dokonalý design svého bytu.